Reference

Voňavou masáž celého těla jsem si po první zkušenosti začala dopřávat každý měsíc. Je to zkrátka vždycky jak odletět mimo realitu a osobně bych doporučovala zdravotním pojišťovnám, aby tenhle úžasný zážitek a prožitek proplácely ženám pravidelně. 🙂 Vždycky se těším, jakou vůni mi pomohou karty vybrat a jestli to bude to pravé. Většinou se trefí parádně a někdy to Petra ještě doladí podle svých bohatých zkušeností a mých momentálních potřeb. S čistým svědomím doporučuji!
Bára SkálováTOP manažerka Eurona
Péťa, která zastupuje Voňavou alchymii je úžasná žena a odbornice. Je znát, že se práce pro ní stala koníčkem. Což je sen každého z nás. Po první aromamasáži jsem se rozhodla, že bude mojí dvorní masérkou😇... Doporučuji nejen její kurzy aromaterapie, ale i masérské dovednosti. Její pozitivní energie přeskočí i na vás😉
Dana Steidlovábankovní úřednice
Chodím si k Petře na masáž pravidelně odpočinout a nabrat síly. 🙂 Moc mi vyhovuje Petin laskavý a jemný přístup, ale i to, že se nebojí pořádně přitlačit, když je to třeba! 🙂 Většinou si vybírám vonné oleje podle karet - a zpravidla dostanu přesně to, pro co jsem si přišla. Od Petry chodím jako znovuzrozená a moc doporučuju všem – pro uvolnění, ale třeba i jen tak, pro radost a sebeopečování.
Lucie KoubekCopywriterka a lektorka, www.luciekoubek.cz
První přivonění byl úžasný závan svěžesti, který mi hned zvedl náladu. V karanténě jsem měla obě dcery doma, moje jóga studio bylo zavřené - to vše jsem vnímala, jako bych byla zavřená v kleci. Proto jsem potřebovala něco, co mi pomůže cítit se svobodně a volně. Každé přivonění k mé osobní vůni mi teď pomáhá naladit se na přítomnost. Ta svěžest, kterou cítím, mi vždy vykouzlí úsměv na tváři, vzpomenu si na něco hezkého a hned se mi lépe. Doporučila bych všem ženám, které preferují přírodní vůně a hlavně vůně na míru. Petra se dokáže skvěle naladit na to, co přesně člověk potřebuje a tak je každá vůně originál. Nikdo nebude vonět jako vy! Peťo, mockrát Ti děkuji, vůni si opravdu užívám.
Martina DoubkováLektorka jógy, autorka online videí a projektu Jóga Doma. www.jogadoma.cz
Jak popsat něco, co se snad ani slovy popsat nedá? Aromamasáže prostě zbožňuju! Kombinace vůní esenciálních olejů a laskavé péče o tělo je naprosto úžasná. Začala jsem na ně chodit poté, co jsem se dočetla, jak dokážou měnit život, jak pomáhají naší proměně, jak se díky nim můžeme proměnit z ošklivého káčátka na krásnou labuť. 🙂 A ono se to opravdu děje. Vůně jsou skutečně léčivé a transformační, teď už vyzkoušeno na vlastní kůži. 🙂 Pomohly mi už s mnohými drobnými i většími problémy. A když se k tomu navíc přidá pečující dotyk, je to úžasná harmonie a tělo si vrní blahem. Při poslední masáži jsem měla pocit, že se blažeností roztékám do lehátka a přála jsem si, aby to neskončilo. Krása, radost, lehkost, nadšení, spokojenost, potěšení… To vše a asi ještě mnohem víc mi masáže u Petry přinášejí. Veliké díky, Petro !
Štěpánka Havránkovámáma 3 dětí v domácím škole
Je úplně jedno, co si z té voňavé nabídky od Péti vyberete. Určitě budete spokojeni - s osobním a laskavým přístupem a maximální péčí, které se vám dostane. Kurz osobní vůně je báječný a vůně na míru je skvělá! A pokud se chcete nechat hodně hýčkat a opravdu zrelaxovat, doporučuji celostní aromamasáž vůněmi, které jsou zrovna v tu chvíli ty pravé a udělají vám náramně dobře. Jen to vstávání z lehátka a návrat do reality po takovém krásném restartu je někdy náročné...
Petra Pleskačovámanažerka nákupu ve zdravotnictví
Vůně namíchaná na míru mě překvapila svou komplexností, krásně se rozvíjela. Měla jsem ji vedle notebooku na pracovním stole a její aplikace se pomalu stala mým malým rituálem před začátkem práce. Když mě přepadla letargie nebo chuť část práce odsunout, zastavila jsem se a zacítila její uklidňující část a pak i tu povzbuzující, abych mohla zase pokračovat až budu připravena. Tak mě provázela při vytváření webových stránek, které jsou nyní hotové. Vůně mě velmi podpořila a doporučila bych ji na podporu při rozvíjení nových projektů a pro uklidnění strachu s nimi spojenými.
Petra Štemprokováwww.consciousspacemaking.com
Záměr byl podpořit hojnost, rozhýbat hojnost. S postupným návratem k normálu po karanténě se práce rozbíhá celkem slibně. Při každém použití osobní vůně si připomínám záměr, pro který byla vytvořena. A posiluji pocit hojnosti při každém přivonění. A také ve chvíli, kdy např. platím něco online opět pro posílení hojnosti v sobě. Doporučila bych ji každému, kdo ve svém životě chce více přírody a méně chemie. Používám esenciální oleje už nějaký čas a baví mě tento svět objevovat, protože vnímám, že přírodní vůně jsou mi stále bližší a bližší a chemické už v mém životě nemají místo. Záleží mi na mém zdraví. Děkuji Petro za krásnou výzvu.
Vendula Uhlířovákonzultantka a bodyworker
Masáž u Petry pro mě byla od začátku do konce jeden krásný zážitek a připadala jsem si skutečně opečovávaná. Při úvodním povídání, kdy se mě Petra ptala i na základní zdravotní záležitosti, které jsou pro ni jako masérku důležité, jsem z ní vnímala sebe-jistotu. O to více důvěry jsem pak já cítila v sobě. Moc se mi líbilo, že jsem si mohla vytáhnout karty, které Petře pomohly určit, jaké vůně má při masáži použít, a ve kterých byly důležité zprávy pro mě. A pak už jsem si jen užívala Petřinu vnímavou péči. Na rozdíl od několika předchozích masáží u jiných lidí jsem neměla pocit, že by cokoli „odflákla“ nebo chtěla celou proceduru uspěchat. Naopak, na problematických místech se Petra zastavila déle a věnovala jim pozornost a v případě potřeby použila k uvolnění ztuhlých tkání akupresurní podložky. S její masáží i přístupem jsem byla moc spokojená a od Petry jsem odcházela jako s láskou a důkladně prohnětené těstíčko :-).
Lenka Vlčkováwww.lenkavlckova.cz
Pobyt na Kypru s Petrou Torovou a Sylvi Georgiu a dalšími, které zajímají bylinky, destilace, aromaterapie a přírodní péče a kosmetika, byl jedním z těch, které mne obohatili o krásné poznání a zážitky, které se k nám nedostanou když cestujeme na klasickou dovolenou. Cestovat a poznávat místa netradičním způsobem s lidmi, které spojuje společný zájem, je nesmírně obohacující a intenzívní. Zajímavý program, který představí Kypr úplně jiným způsobem, zejména díky setkání s místními lidmi, jejich přístupem k přírodě, léčení bylinkami a využitím přírodních zdrojů pro destilaci a výrobu domácí kosmetiky je něco, co vyzní úplně jinak, když to zažijete, než když vám o tom jen někdo vypráví. Oceňuji tyto skvělé nabídky za poznáním a zážitky, zejména pokud je organizují nadšenci, kteří se tématu sami věnují a také když je v místě pobytu i někdo, kdo je místní rodák a je tak jedinečným průvodcem, zná jazyk, zvyky, kulturu. Díky za úžasný týden na Kypru!! Snad opět někdy příště, vůně a magie bylin na Kypru je úžasná....
Jiřina Kopřivováwww.wellnesslife.cz
Mám 3 děti a náročné zaměstnání, takže času pro sebe opravdu málo. Na celkovou aromamasáž ale chodím pravidelně, to si nenechám ujít. Vždy jsem spokojená, je tam příjemná atmosféra, příjemné povídání před masáží, kdy si sami vyberete podle své aktuální nálady éterické oleje do směsi, kterou vás pak Petra namasíruje. Užívám si ten čas pro sebe, kdy se zas někdo stará o mě. Odcházím dokonale zrelaxovaná a žiju z toho pak další dny!
Petra Výmolováprávník ve státní správě
Potřebovala jsem se zklidnit a dostat k sobě. K meditaci jsem se skrz prázdniny a děti neustále běhající kolem, nedostala spoustu dní...tak jsem si dopřála hýčkání formou masáže. Bylo moc příjemné si popovídat a přitom si vyložit karty na esenciální oleje, které mi Petra zamíchala do masážního oleje pro mou masáž... V klidu a příjemných tónech pomalé hudby jsem se psychicky krásně uvolňovala společně se svými svaly po celém těle, které Petra jemně masírovala...po dvou hodinách jsem odcházela jako znovuzrozená a odpočatá...úplně jsem se vznášela... Moc ráda budu chodit nechat se hýčkat pravidelně...děkuji!
Kristýna Rysováwww.radostzezměny.cz
Troufám si říci, když jsem se "oblékla" do vůně od Petry, dávalo mi to příjemný pocit ve svém ženském těle, cítím se sebejistější, dovoluji si být častěji více křehká, měkčí a hlavně co nejméně kritizovat nebo sdělovat, co se mi momentálně děje, abych předešla negativním komentářům či hodnocením. Vůně je velmi příjemná, lahodí mých čichovým buňkám a mému partnerovi též tuze voní. Osobní vůně mi dělá nesmírnou radost a velmi příjemně posiluje záměr, který jsem si pro sebe dala, abych byla více přijímající, laskavou, milou, láskyplnou ženou. Cítím, že jsou témata se svým partnerem, která se mi daří lépe komunikovat bez emocí a kde mám stále rezervy. Velmi mne těší posun, který vnímám i na partnerovi je znát jistá "úleva" uvolněnost, vřelost a taktéž odvaha dělat věci po svém a komunikovat co a jak potřebuje, přestože to v minulosti moc nedělal. Jsem za to velmi vděčná a ráda. Děkuji Ti ze srdce za možnost nechat si svou osobní esenci namíchat a ponořit se více do kvality srdce beze strachu objevovat jiné způsoby fungování, zkoumání ženské polarity, ženských vzorů, které svou láskou transformují sebe a svět kolem.
Lucie VyskočilováManažerka, SAP
Na kurz Osobní vůně jsem se přihlásila s představou příjemně stráveného odpoledne. Výsledek ale překonal má očekávání. Moc příjemná kreativní atmosféra, spousta zajímavých informací a výsledná vůně? Naprosto dokonalá. Alespoň pro mě. Patlala jsem si ji na sebe prakticky nonstop. Záměrem mé vůně bylo zatnout zuby a naučit se na těžkou zkoušku ve škole a zároveň se začít poohlízet po nové praci. Každý den před ranní jógou, kdy jsem si pravidelně vůni aplikovala, jsem se nad svým záměrem zamýšlela. Poté co jsem odcházela ze školy po úspěšném absolvování zkoušky, zazvonil mi telefon a byla mi nabídnuta spolupráce na velmi zajímavém zahraničním projektu. Vždy jsem si něco takového chtěla zkusit. No a den na to mi při vydávání sluchátek z kabelky vůně vypadla a flakonek se roztříštil. Moc mě to mrzelo, ale na druhou stranu jsem se musela pousmát. Vůně odvedla svou práci. Nebo jsem ji odvedla já a vůně byla jen úžasným společníkem a zhmotněním mých cílů, které jsem si mohla stále připomínat. Ať už to je jakkoli, už se mi v hlavě rodí, jak bude vypadat vůně další. A určitě se opět při její přípravě svěřím do Petřiných šikovných rukou, aby byla opět tak úžasně vyladěná! Petro, děkuji, kudy chodím, tam doporučuji. 😊
Markéta Jakoubkováwww.weetr.cz