Aromamasáže

AROMATERAPEUTICKÁ HOLISTICKÁ MASÁŽ

Blahodárné účinky masáže vonnými éterickými oleji jsou známé již tisíce let a v dnešní době je znovu objevujeme. Aromaterapeutická masáž v sobě spojuje terapeutickou sílu vědomého doteku s vlastnostmi jednotlivých éterických olejů, které mají léčivé a harmonizační účinky. Aromamasáž je považována za nejkomplexnější ošetření těla.

Aromaterapie využívá znalosti akupresurních bodů a drah meridiánů z čínské medicíny. Při masáži se dostaví hluboká relaxace, jako při meditaci a mozková frekvence se sníží na hladinu alfa, ve které je naše tělo schopno samo regenerovat.

Éterické oleje jsou vybrané na míru každého klienta a ředěné v kvalitním přírodním rostlinném oleji. Vzniklá kompozice proniká všemi vrstvami kůže, pomáhá odstranit fyzické potíže a podporuje psychickou rovnováhu.

K dispozici nabízím výběr až z 50 vysoce kvalitních 100% přírodních éterických olejů.

Díky bioaktivitě éterických olejů je tato masáž účinnější než jakákoliv jiná masáž. Vysoce účinné oleje pronikají během masáže pokožkou do těla a zároveň dochází i k inhalaci.

Při holistické aromamasáži jste zvolna uvedeni do stavu hluboké relaxace, kdy náš organizmus dostává novou příležitost k regeneraci a naše fyzické i duševní pochody se harmonizují. Aromaterapeutická masáž Vás dokáže zbavit únavy a napětí, předchází některým onemocněním a napomáhá léčení.

Aromaterapeutická masáž pracuje se svalovým systémem, s energií v meridiánech a akupresurních bodech. Má účinky na lymfatický a oběhový systém a přispívá k odvodu toxických látek z organizmu.

JAK MASÁŽ PROBÍHÁ?

Před samotným ošetřením vedu s klientem cca 30 minutový vstupní rozhovor s cílem zjistit, jaká je jeho zdravotní historie a s jakým problémem či zadáním klient přichází. Zda je jeho přáním jen relaxace nebo i např. úleva od bolesti zad, krční páteře, potíže s respiračním onemocněním, poruchy menstruačního cyklu apod..

Na základě těchto informací a na základě diagnostiky z jazyka pak společně vybíráme vhodné éterické oleje a vytváříme aromaterapeutickou směs.

Respektuji však i situaci, kdy klient nemá zájem o vstupní rozhovor a diagnostiku z jazyka či je mu to jinak nepříjemné. Nic není povinné, výběr éterických olejů a sestavení směsi pak provedeme jen podle čichových preferencí klienta.

V případě celotělové masáže začínáme na zádech, pokračujeme na zadní straně obou nohou. Pak požádám klienta o otočení a pokrčujeme plynule na přední straně nohou, pak přicházejí na řadu ruce, břicho, hrudník, šíje a končíme velice příjemnou masáží obličeje.

Po celou dobu jsou části těla, kde masáž zrovna neprobíhá, zakryté ručníky či prostěradlem a pokud klientovi něco není příjemné či chce některou část vynechat, tak to samozřejmě respektuji a pokračuji na další části.

CO DĚLAT PO AROMATERAPEUTICKÉ MASÁŽI?

Éterické oleje po masáži působí delší dobu a není tedy vhodné je hned smývat. Pokožka je po masáži vláčná, hydratovaná, ale nikoliv mastná. Po masáži by klient neměl provozovat náročné fyzické ani psychické úkony, také by se měl vyhýbat dlouhé koupeli, těžkému jídlu, kávě, alkoholu či cigaretám.

Při masáži dochází k uvolňování toxinů a je třeba hodně pít, nejlépe čistou vodu. Reakce jsou velmi individuální, od přílivu energie až po únavu v extrémních případech. Je třeba svému tělu naslouchat a dopřát mu, co potřebuje.

Ceny za celotělovou i částečnou masáž jsou uvedeny v Ceníku>>

Nepopsatelný zážitek..........energie, láska, pohoda......proudila celým tělem, myslí......domů jsem odcházela, vlastně neodcházela, vznášela jsem se. Celá rodina už se stala klienty úúúúžasné paní masérky:-):-):-) Děkuji, děkuji, děkuji.....:-)
Jaroslava Dudková
Masáž u Petry není jen takové to - ukažte, kde vás bolí, plesk plesk a hotovo. Je to téměř obřad. Vzájemné naladění se, ke kterému patří i výběr těch správných vůní na míru do masážního oleje, který posunuje celý zážitek do dalších sfér. Přála jsem si, aby čas utíkal co nejpomaleji. Nedokážu vůbec říct, jestli byla nejlepší masáž nohou, rukou, hlavy nebo zad. Každá část mého těla si to užívala naprosto dokonale! Chvílemi jsem se propadala do úplně jiných dimenzí, nemusela jsem na nic myslet, nic rozhodovat, o nic se starat. Nádhera! Po celkové masáži jsem navíc měla i čas to ještě nechat doznít, nemusela jsem hned vyskočit z lehátka, protože už ťuká na dveře další zákaznice. I tohle načasování pomohlo umocnit celý nádherný zážitek. Děkuji za něj. A kdy můžu zas přijít? :-)
Bára Skálováwww.jaknaskvrny.cz
Ahoj Peťo, právě jsem odeslala platbu za masáž a ještě jednou děkuji. 🙂 Ten olejíček mi i přes ten jasmín (nebo právě pro něj) voní naprosto famózně, mažu se s ním jen tak, pro tu vůni... 💕 Nikdy bych si nemyslela, že mi něco s jasmínem může tak sednout. 🙂 Myslím, že ten výběr olejíčků opravdu nebyl náhodný. 😉 Těším se na příště, měj se zatím krásně!
Lucie Koubekwww.copykiller.cz
Masáž u Petry pro mě byla od začátku do konce jeden krásný zážitek a připadala jsem si skutečně opečovávaná. Při úvodním povídání, kdy se mě Petra ptala i na základní zdravotní záležitosti, které jsou pro ni jako masérku důležité, jsem z ní vnímala sebe-jistotu. O to více důvěry jsem pak já cítila v sobě. Moc se mi líbilo, že jsem si mohla vytáhnout karty, které Petře pomohly určit, jaké vůně má při masáži použít, a ve kterých byly důležité zprávy pro mě. A pak už jsem si jen užívala Petřinu vnímavou péči. Na rozdíl od několika předchozích masáží u jiných lidí jsem neměla pocit, že by cokoli „odflákla“ nebo chtěla celou proceduru uspěchat. Naopak, na problematických místech se Petra zastavila déle a věnovala jim pozornost a v případě potřeby použila k uvolnění ztuhlých tkání akupresurní podložky. S její masáží i přístupem jsem byla moc spokojená a od Petry jsem odcházela jako s láskou a důkladně prohnětené těstíčko :-).
Lenka Vlčkováwww.lenkavlckova.cz