• Pečujete o všechny své blízké a sama na sebe už nemáte čas ani energii? Říkáte si, že je čas zpomalit a vzít si ze svého života dovolenou?
 • Děsí váš představa další dovolené v all inclusive resortu s cizími lidmi a jejich nevychovanými dětmi?
 • Láká vás dovolená bez rodiny, jen s kamarádkou, ale plánování a organizace není vaše silná stránka?
 • Milujete přírodu, bylinky a vůně a ráda byste na vlastní oči viděla, jak se pěstují a zpracovávají v přirozeném prostředí ne jen doma v truhlíku?
 • Nebaví vás ležet celé dny na pláži a sníte o dovolené plné voňavých zážitků s malou skupinkou podobně naladěných žen?
 • Jste zrovna singl nebo v náročném vztahu a nechcete nic řešit, jen si užít sluníčko, moře, úžasné jídlo...prostě pohodu?
 • V životě hodně pracujete a cítíte, že v tomto světě zaměřeném na výkon ztrácíte svou ženskost a je čas zatáhnout záchrannou brzdu?

I silné ženy, které jsou výkonné manažerky i několika životů a zvládnou všechno, potřebují pauzu.
Zastavit se a na chvíli jen být, se sebou. Nasadit prostě kyslíkovou masku sama sobě a pak teprve ostatním...

Přesně takové momenty zastavení, regenerace, načerpání sil, bylinek, vůní a chutí jsme pro vás připravily

AROMA RELAX RETREATU NA KYPRU.

Přidejte se ke skupině žen, které doslova přičichnou k životu a získají zpět svou pohodu a nadhled!

AROMA RELAX RETREAT

 voňavá cesta  na ostrov bohyně Afrodity! 

14. - 21.5.2023

jedeme již počtvrté!

Jedinečná možnost zažít Kypr a jeho atmosféru jako místní. 

A k tomu ty vůně. A skvělé jídlo. Pohodová atmosféra. 

A ČAS JENOM PRO SEBE!

Podívejte se, jak jsme si to užily minule!

Splněný voňavý sen

Jmenuji se Petra Torová, jsem milovnice vůní, aromaterapie a čerstvé kosmetiky.

Před více než sedmi lety jsem svůj velký sen plný olejíčků, mýdel a bylinek proměnila ve skutečnost a od té doby jedu na voňavé vlně.

Pomocí aromaterapie hýčkám, léčím a harmonizuju nejen sebe a své blízké. Ale skrze vůně zprostředkovávám svým výjimečným klientkám dotek jejich duše.

Pomáhám jim plně se otevřít možnostem svého života, uvolnit se, dopřát si péči a odpočinek a zase zacítit sebe, své kouzlo, svou podstatu.

Aromacesta na Kypr spojuje všechny možnosti jak s vůněmi pracovat. Vytváří prostor a čas ponořit se do voňavého plynutí a počkat si, co o sobě objevím.

A to mě velmi baví a naplňuje! Těší mě, že letos provedu ženy kouzlem vůní Kypru již potřetí. Ostrov vás chytne za srdce, dostane se vám pod kůži a zpátky domů se vrátíte jako jiná žena...

Když půlka mého srdce patří Kypru

Jmenuji se Sylvi Georgiou, jsem půlkou kyperská Řekyně a půlkou Češka.

Během aromacesty budu Vaší průvodkyní.

Celé moje bytí spojují dvě unikátní země, jejich krásná místa a kultury. A možná právě to mne dovedlo k tomu, že se sama ráda s lidmi seznamuji. A pak je a všechno kolem nich propojuji.

A co mám vůbec nejraději? Když je mohu seznamovat a "propojovat" s mým domovem na ostrově. Životem, lidmi, jejich radostmi i starostmi, historií.

Pokaždé, když se vracím domů na ostrov, ve mně převládne radost a veliká láska. Přála bych si, abyste i vy zažili tuto záplavu pocitů při cestách na Kypr, na kterých vás ráda přivítám.

Dovolená s nabitým programem, setkání se zajímavými místními lidmi, krásné pláže, skvělé ubytování. Nejvíc se mi líbila destilace a určitě doporučuji nejen těm, kteří se zajímají o destilaci a aromaterapii.
Ivana Badová

Proč na Kypr za vůněmi?

Skoro každý považuje Francii za kolébku parfémářství. Ale věřte, že než se tato země stala duchovním domovem "vůní", tak to trvalo celá staletí.

První aktivity spojené s vůněmi se dají vystopovat v Mezopotámii u Mosulu.  Ale už od roku 2007 se mezi odbornou částí veřejnosti a parfémáři ví, že nejstarší skutečné parfémy na světě se vyráběly na Kypru!

A to zhruba od roku 4000 př.n.l. Dokládají to nálezy manufaktur, destilačních přístrojů, dokonce 4 receptů, a písemné záznamy na hliněných tabulkách z řeckých Théb, že kyperské parfémy se na ostrově zrodily dřív, než se vůbec slavná bohyně vynořila z mořské pěny.

Rituály prodchnuté vůněmi na její počest, očisťující dým z vykuřovadel, bylinné lázně, slavné kyperské ženy ... To určitě není málo důvodů vydat se na aromacestu právě na Kypr, kolébky voňavé péče.

Proč vás bude AROMA cesta na Kypr bavit?

Místo vorvaně Afrodita

Žádný instantní resort s all inclusive a animačním programem.

Nové obzory

Možnost zažít Kypr jinak, prozkoumat trhy a ochutnat místní speciality.

Práce s bylinkami

Nejen, že se dozvíte více o jejich účincích a použítí, ještě je zažijete v jejich přirozeném prostředí.

Voňavá láska

Ať už jste zapálená aromaterapeutka nebo opatrný začátečník, tady vaše aroma buňky dostanou pořádnou výživu - voňavou 🙂

Dámská jízda

Dovolená, která vás nabije zářivou ženskou energií a domů se vrátíte usměvavá a vyrovnaná.

Kouzlo sdílení

Voňavá péče, nevšední zážitky, relax, legrace a síla ženského sdílení. Ideální zotavovací koktejl, na cokoliv.
Pobyt na Kypru s Petrou Torovou a Sylvi Georgiu a dalšími, které zajímají bylinky, destilace, aromaterapie a přírodní péče a kosmetika, byl jedním z těch, které mne obohatili o krásné poznání a zážitky, které se k nám nedostanou když cestujeme na klasickou dovolenou. Cestovat a poznávat místa netradičním způsobem s lidmi, které spojuje společný zájem, je nesmírně obohacující a intenzívní. Zajímavý program, který představí Kypr úplně jiným způsobem, zejména díky setkání s místními lidmi, jejich přístupem k přírodě, léčení bylinkami a využitím přírodních zdrojů pro destilaci a výrobu domácí kosmetiky je něco, co vyzní úplně jinak, když to zažijete, než když vám o tom jen někdo vypráví. Oceňuji tyto skvělé nabídky za poznáním a zážitky, zejména pokud je organizují nadšenci, kteří se tématu sami věnují a také když je v místě pobytu i někdo, kdo je místní rodák a je tak jedinečným průvodcem, zná jazyk, zvyky, kulturu. Díky za úžasný týden na Kypru!! Snad opět někdy příště, vůně a magie bylin na Kypru je úžasná....
Jiřina Kopřivováwww.wellnesslife.cz

Naše voňavá zastavení

aneb co bude na programu:

 • Relax, uvolnění, odpočinek
  Čas pro sebe, koupání v moři, u bazénu, čtení, sdílení s ženami, nová přátelství
 • Aroma workshop
  Aromaterapie pro zdraví a krásu ženy, podpora ženské energie
 • Výlet za pěstiteli růží
  exkurze v destilerii, možnost nákupu růžového éterického oleje, květové vody apod.
 • Magický olej bohyně Afrodity

Na ostrově bohyně Afrodity se dotkneme svých kořenů, budeme čerpat z moudrosti svých předků, spojíme se s prastarou ženskou esencí. Načerpáme sílu a impulz pro změny, abychom mohly naplno uplatnit naše talenty a naplnit naše poslání.

Letos v červnu jsem se zúčastnila aroma cesty na Kypr a všem tuto cestu můžu jen doporučit. Byla to cesta plná nevšedních poznatků a zážitků, včetně příjemného a pohodlného stylového ubytování. Seznámili jsme se s místní léčitelkou, navštívili botanickou zahradu , kde jsme se podíleli na destilaci oregána, seznámili se s výrobou mýdla, uvařili si s místním šéfkuchařem musaku, navštívili Afroditinu pláž a spoustu dalšího. Velkým bonusem je průvodkyně Sylvi. Děkuji Sylvi a Petře za krásný týden na Kypru.
Miloslava Cejnkováhttp://kosmetikatrebiccejnkova.maweb.eu

Cena :        

 zvýhodněná do 28.2. 2023                   cena od 1.3.2023

 

1/2 se snídaní      20 900 Kč                                    22 900 Kč

 

single                         22 900 Kč                                     24 900 Kč

 

rezervační poplatek 5000 Kč na účet 2800885651/2010 do 3 dnů po přihlášení

 

Cena zahrnuje:

 • ubytování se snídaní v rodinném resortu Hylatio Village v Pissouri Bay, v krásné zahradě s bazény, 3 min od pláže
 • transfer z a na letiště
 • celodenní výlet za pěstiteli růží, do Agrosu - centra růžových slavností, návštěva destilerie
 • aromaworkshop s Petrou Torovou, včetně magického oleje bohyně Afrodity
 • doprovod po celou dobu pobytu

Cena NEzahrnuje:

 • letenky
 • cestovní pojištění vč. covid pojištění
 • obědy a večeře
 • fakultativní výlety a vstupy do památek
 • půjčovné osobního auta

Rezervaci prosím proveďte kliknutím na tlačítko

👇👇👇

S dotazy mě kdykoli kontaktujte na tel. 737 967 887.

Těším se, co spolu na mystickém ostrově bohyně Afrodity zažijeme a jaká kouzla objevíme!

Petra

 

Jak je to s letenkami? Odkud se letí a musím si to zajistit sama?

Letenky nejsou součástí ceny a budou zajišťovány po přihlášená účastnic. V plánu je odlet celé skupiny společně z Prahy. Pokud preferujete let z jiného letiště, např. Vídně dle dostupnosti, tak je to samozřejmě možné. Letenky vám zajistí Sylvi přes Akamas a vy se nemusíte o nic starat. Samozřejmě čím dříve si letenku objednáte, tím větší šanci máte na výhodnější cenu.

Jak velká bude skupina a budou tam jen ženy?

Preferujeme skupinu max 10 žen. Pokud byste chtěla jet i s partnerem, který tam bude mít třeba svůj program, ozvěte se a domluvíme možnosti se Sylvi.

Je pro mě cesta vhodná, i když o aromaterapii zatím nic nevím?

Cesta je zaměřená hlavně na uvolnění, relax, čas pro sebe...je vhodná pro všechny, účast na aromaworkshopu je dobrovolná a obsah bude přizpůsoben znalostem účastnic.

Je navržený program povinný?

Navržený program je dobrovolný a pokud budete chtít jet např. na pláž nebo podniknout něco sama, tak je k dispozici auto s řidičem a odveze vás, kam budete požadovat.

Čím se na Kypru platí a kolik si mám vzít tak s sebou?

Kypr je součástí Evropské unie a platidlem je euro. Ceny jsou na úrovni ČR. Běžná je platba kartou, všude jsou bankomaty. Na trhy a do malých vesniček je lepší mít hotovost. Takže doporučujeme mít cca 100 euro v hotovosti.

Jak je to s jídlem?

V ceně jsou snídaně a každý apartmán má vybavenou kuchyňku. V komplexu, kde budeme bydlet jsou 2 restaurace a bar. Dle zkušeností jsou porce v restauracích opravdu ohromné a personál je zvyklý zabalit zbytek s sebou. Takže jsme měli ještě vždy něco na večeři. Velmi doporučujeme místní speciality - souvlaki, sýr halloumi, saláty s mořskými plody, granátovými jablky apod. V okolí je mnoho taveren, kaváren apod., také supermarket, kde je možno si nakoupit.

Jak je to s epidemiologickou situací na Kypru a podmínkami vstupu do země?

V současnosti (podmínky od 1.6.2022) jsou všechny restriktivní opatření zrušena.