• Pečujete o všechny své blízké a sama na sebe už nemáte čas ani energii?
 • Jste pohlcená každodením koloběhem povinností a stresem?
 • Děje se toho teď prostě moc naráz?
 • Už si ani nevzpomínáte, kdy jste se naposledy zastavila?
 • Potřebujete si vzít na chvíli dovolenou ze svého života?

Pokud jste alespoň u jedné otázky na vteřinu zaváhala s myšlenkou

“jo, to je o mně!”,

vítejte mezi výjimečné moderní vytížené ženy! 

I silné ženy, které jsou výkonné manažerky i několika životů a zvládnou všechno, potřebují pauzu.
Zastavit se a na chvíli jen být, se sebou. Nasadit prostě kyslíkovou masku sama sobě a pak teprve ostatním...

Přesně takové momenty zastavení, regenerace, rozpomenutí, kdo vlastně jsem a co chci, uvolnění, načerpání sil, jsme pro vás připravily

na voňavé aromacestě na Kypr.

Přidejte se ke skupině žen, které doslova přičichnou k životu a získají zpět svou pohodu a nadhled!

Voňavá cesta za bylinkami, destileriemi a éterickými oleji na ostrov bohyně Afrodity! 

5.-12.6.2020

jedeme již podruhé!

Jedinečná možnost zažít Kypr a jeho atmosféru jako místní. 

A k tomu ty vůně. A skvělé jídlo. Pohodová atmosféra. 

A čas jenom pro sebe!

Splněný voňavý sen

Jmenuji se Petra Torová, jsem milovnice vůní, aromaterapie a čerstvé kosmetiky.

Před více než pěti lety jsem svůj velký sen plný olejíčků, mýdel a bylinek proměnila ve skutečnost a od té doby jedu na voňavé vlně.

Pomocí aromaterapie hýčkám, léčím a harmonizuju nejen sebe a své blízké. Ale skrze vůně zprostředkovávám svým výjimečným klientkám dotek jejich duše.

Pomáhám jim plně se otevřít možnostem svého života, dopřát si péči a odpočinek a zase zacítit sebe, své kouzlo, svou podstatu.

Aromacesta na Kypr spojuje všechny možnosti jak s vůněmi pracovat. Vytváří prostor a čas ponořit se do voňavého plynutí a počkat si, co o sobě objevím.

A to mě velmi baví a naplňuje! Těší mě, že letos provedu ženy kouzlem vůní Kypru již podruhé. Ostrov vás chytne za srdce, dostane se vám pod kůži a zpátky domů se vrátíte jako jiná žena...

Když půlka mého srdce patří Kypru

Jmenuji se Sylvi Georgiou, jsem půlkou kyperská Řekyně a půlkou Češka.

Během aromacesty budu Vaší průvodkyní.

Celé moje bytí spojují dvě unikátní země, jejich krásná místa a kultury. A možná právě to mne dovedlo k tomu, že se sama ráda s lidmi seznamuji. A pak je a všechno kolem nich propojuji.

A co mám vůbec nejraději? Když je mohu seznamovat a "propojovat" s mým domovem na ostrově. Životem, lidmi, jejich radostmi i starostmi, historií.

Pokaždé, když se vracím domů na ostrov, ve mně převládne radost a veliká láska. Přála bych si, abyste i vy zažili tuto záplavu pocitů při cestách na Kypr, na kterých vás ráda přivítám.

Dovolená s nabitým programem, setkání se zajímavými místními lidmi, krásné pláže, skvělé ubytování. Nejvíc se mi líbila destilace a určitě doporučuji těm, kteří se zajímají o destilaci a aromaterapii.
Ivana Badová

Proč na Kypr za vůněmi?

Skoro každý považuje Francii za kolébku parfémářství. Ale věřte, že než se tato země stala duchovním domovem "vůní", tak to trvalo celá staletí.

První aktivity spojené s vůněmi se dají vystopovat v Mezopotámii u Mosulu.  Ale už od roku 2007 se mezi odbornou částí veřejnosti a parfémáři ví, že nejstarší skutečné parfémy na světě se vyráběly na Kypru!

A to zhruba od roku 4000 př.n.l. Dokládají to nálezy manufaktur, destilačních přístrojů, dokonce 4 receptů, a písemné záznamy na hliněných tabulkách z řeckých Théb, že kyperské parfémy se na ostrově zrodily dřív, než se vůbec slavná bohyně vynořila z mořské pěny.

Rituály prodchnuté vůněmi na její počest, očisťující dým z vykuřovadel, bylinné lázně, slavné kyperské ženy ... To určitě není málo důvodů vydat se na aromacestu právě na Kypr, kolébky voňavé péče.

Proč vás bude AROMA cesta na Kypr bavit?

Místo vorvaně Afrodita

Žádný instantní resort s all inclusive a animačním programem.

Nové obzory

Možnost zažít Kypr jinak, prozkoumat trhy a ochutnat místní speciality.

Práce s bylinkami

Nejen, že se dozvíte více o jejich účincích a použítí, ještě je zažijete v jejich přirozeném prostředí.

Voňavá láska

Ať už jste zapálená aromaterapeutka nebo opatrný začátečník, tady vaše aroma buňky dostanou pořádnou výživu - voňavou :)

Dámská jízda

Dovolená, která vás nabije zářivou ženskou energií a domů se vrátíte usměvavá a vyrovnaná.

Kouzlo sdílení

Voňavá péče, nevšední zážitky, relax, legrace a síla ženského sdílení. Ideální zotavovací koktejl, na cokoliv.

Pobyt na Kypru s Petrou Torovou a Sylvi Georgiu a dalšími, které zajímají bylinky, destilace, aromaterapie a přírodní péče a kosmetika, byl jedním z těch, které mne obohatili o krásné poznání a zážitky, které se k nám nedostanou když cestujeme na klasickou dovolenou. Cestovat a poznávat místa netradičním způsobem s lidmi, které spojuje společný zájem, je nesmírně obohacující a intenzívní. Zajímavý program, který představí Kypr úplně jiným způsobem, zejména díky setkání s místními lidmi, jejich přístupem k přírodě, léčení bylinkami a využitím přírodních zdrojů pro destilaci a výrobu domácí kosmetiky je něco, co vyzní úplně jinak, když to zažijete, než když vám o tom jen někdo vypráví. Oceňuji tyto skvělé nabídky za poznáním a zážitky, zejména pokud je organizují nadšenci, kteří se tématu sami věnují a také když je v místě pobytu i někdo, kdo je místní rodák a je tak jedinečným průvodcem, zná jazyk, zvyky, kulturu. Díky za úžasný týden na Kypru!! Snad opět někdy příště, vůně a magie bylin na Kypru je úžasná....
Jiřina Kopřivováwww.wellnesslife.cz

Naše voňavá zastavení

aneb co bude na programu:

 • Aroma workshop 1
  Základy aromaterapie - Éterické oleje, hydroláty, destilace
 • Aroma workshop 2
  Aromaterapie pro zdraví a krásu ženy, podpora ženské energie
 • Výlet do zahrady Cyherbia
  S destilací bylinek
 • Návštěva Larnaky a Nikósie
  A místní výrobkyně parfémů
 • Koupání u skály
  Bájného rodiště bohyně Afrodity
 • Návštěva místního vinařství
 • Nákup sýrů na tradiční kyperské farmě
 • Aromamasáž šíje, hlavy a obličeje
 • Magický olej bohyně Afrodity

Na ostrově bohyně Afrodity se dotkneme svých kořenů, budeme čerpat z moudrosti svých předků, spojíme se s prastarou ženskou esencí. Načerpáme sílu a impulz pro změny, abychom mohly naplno uplatnit naše talenty a naplnit naše poslání.

Letos v červnu jsem se zúčastnila aroma cesty na Kypr a všem tuto cestu můžu jen doporučit. Byla to cesta plná nevšedních poznatků a zážitků, včetně příjemného a pohodlného stylového ubytování. Seznámili jsme se s místní léčitelkou, navštívili botanickou zahradu , kde jsme se podíleli na destilaci oregána, seznámili se s výrobou mýdla, uvařili si s místním šéfkuchařem musaku, navštívili Afroditinu pláž a spoustu dalšího. Velkým bonusem je průvodkyně Sylvi. Děkuji Sylvi a Petře za krásný týden na Kypru.
Miloslava Cejnkováhttp://kosmetikatrebiccejnkova.maweb.eu

Rezervaci prosím proveďte kliknutím na tlačítko

👇👇👇

S dotazy mě kdykoli kontaktujte na tel. 737 967 887.

Těším se, co spolu na mystickém ostrově bohyně Afrodity zažijeme a jaká kouzla objevíme!

Petra

 

Více informací o AROMA cestě