Dotknu se vůněmi vašeho těla i duše!

Jsem žena, která miluje vůně, vše přírodní a pravé. Pomohu vám zastavit se v denním kolotoči, dostat se zpět z hlavy do těla, do své ženské energie. Pečuji o vás vědomým dotekem a vysoce kvalitními přírodními oleji namíchanými na míru. Náš čich je jedinečný prapůvodní smysl, který rozumem neovlivníme. Buď nám něco voní nebo ne! Prostě nos neokecáš

A to mě na tom fascinuje, protože každá z nás je jiná, voní ji něco jiného a to je pro nás zcela charakteristické a rozumem neovlivnitelné. Vede nás to k sobě samým, do nitra, k našemu pravému já, které díky vůním objevujeme...

                       Objevte vůni vašeho života! 


PROČ JSEM ZROVNA JÁ PRO VÁS TA PRAVÁ?

Aromaterapií se hlouběji zabývám posledních 8 let, ale uvědomila jsem si, že celý můj život mě zajímala přírodní péče o tělo a pleť zvenku i zevnitř. Milovala jsem knížky o starověkém Řecku a Římě, o léčitelích, bylinkářích, o koupelích a masážích vonnými oleji.  Na gymnáziu jsem si vybrala obor Technická chemie a chtěla jsem jít na farmaceutickou fakultu UK. Lákalo mě pracovat v lékárně a míchat tam mastičky a dělat pilulky.

Nakonec má cesta vedla do Prahy na Vysokou školu chemicko-technologickou, obor Organická technologie farmak. Tam jsem pracovala při studiu jako pomocná vědecká síla v laboratoři vonných látek a na diplomové práci spolupracovala s firmou Aroma Praha.

Můj zájem o bylinky a přírodní látky jsem dále prohlubovala na aromaterapeutických seminářích a v roce 2013 jsem zasedla opět do školních lavic Institutu aromaterapie, jehož jsem absolventkou. 

V roce 2014 jsem absolvovala také týdenní aromaterapeutickou stáž firmy Oshadhi v Provence a jeden z mých snů vidět na vlastní oči destilaci levandule se tak splnil. 

Jsem členkou Asociace českých aromaterapeutů AČA a mezinárodní asociace IFPA.  

Pro projekt Ženy ženám Alice Kirš jsem vytvořila v roce 2016 magický pěstící olej Zářivá žena a masírovala jsem na jejich živých akcích.

Podílím se i na online projektu Terezy Kramerové Miluji své tělo a Žanety Ariati Kouzelné říše . V online projektu Týden Respektu k porodu se můžete podívat na má videa o aromaterapii v těhotenství, při porodu a v šestinedělí. 

0
Spokojených klientů
0
Workshopů
0
Konzultací osobních vůní
0
Aromacesty na Kypr

Budu ráda Vaší průvodkyní na voňavé cestě k vašemu pravému JÁ!

Poznejme se blíže v tomto voňavém podcastu