Dotknu se vůněmi vašeho těla i duše!

Jsem žena, která miluje vůně, vše přírodní a pravé. Pomohu vám zastavit se v denním kolotoči, dostat se zpět z hlavy do těla, do své ženské energie. Pečuji o vás vědomým dotekem a vysoce kvalitními přírodními oleji namíchanými na míru. Náš čich je jedinečný prapůvodní smysl, který rozumem neovlivníme. Buď nám něco voní nebo ne! Prostě nos neokecáš

A to mě na tom fascinuje, protože každá z nás je jiná, voní ji něco jiného a to je pro nás zcela charakteristické a rozumem neovlivnitelné. Vede nás to k sobě samým, do nitra, k našemu pravému já, které díky vůním objevujeme...

                       Objevte vůni svého života! 


PROČ JSEM ZROVNA JÁ PRO VÁS TA PRAVÁ?

Aromaterapií se hlouběji zabývám posledních 10 let, ale uvědomila jsem si, že celý můj život mě zajímala přírodní péče o tělo a pleť zvenku i zevnitř. Milovala jsem knížky o starověkém Řecku a Římě, o léčitelích, bylinkářích, o koupelích a masážích vonnými oleji.  Na gymnáziu jsem si vybrala obor Technická chemie.

Dále má cesta vedla do Prahy na Vysokou školu chemicko-technologickou, obor Organická technologie farmak. Tam jsem pracovala při studiu jako pomocná vědecká síla v laboratoři vonných látek a na diplomové práci spolupracovala s firmou Aroma Praha.

Můj zájem o bylinky a přírodní látky jsem dále prohlubovala na aromaterapeutických seminářích a v roce 2013 jsem zasedla opět do školních lavic Institutu aromaterapie, jehož jsem absolventkou. 

V roce 2014 jsem absolvovala také týdenní aromaterapeutickou stáž firmy Oshadhi v Provence a jeden z mých snů vidět na vlastní oči destilaci levandule se tak splnil. 

Jsem členkou Odborné společnosti české aromaterapie (OSČA).  

Proč si vybrat právě mě?

Jsem inženýrkou chemie, vystudovala jsem organickou technologii a vyznám se ve složení - vše, co je přírodní, není za všech okolností bezpečné!

Pracovala jsem v oblasti kontroly kvality a kvalita je pro mě důležitá - pracuji jen se 100% přírodními éterickými a rostlinnými oleji.

Jsem klidná a empatická žena - MŮJ KLID JE BLAHO PRO VAŠE NERVY!

0
Spokojených klientů
0
Workshopů
0
Konzultací osobních vůní
0
Aromacesty na Kypr

Budu ráda Vaší průvodkyní na voňavé cestě k vašemu pravému JÁ!

Poznejme se blíže v tomto voňavém podcastu