Dotknu se vůněmi vašeho těla i duše!

 

 

Jsem žena, která miluje vůně, vše přírodní a pravé.

Pomohu vám zastavit se v denním kolotoči, dostat se zpět z hlavy do těla, do své ženské energie. Pečuji o vás vědomým dotekem a vysoce kvalitními přírodními oleji namíchanými na míru.

Pomohu vám plně se otevřít možnostem svého života, dopřát si péči a odpočinek a zase zacítit sebe, své kouzlo, svou podstatu. 

                       Objevte vůni vašeho života! 


MÉ KOMPETENCE PRO PÉČI O VÁS

Uvědomila jsem si, že celý můj život mě zajímala přírodní péče o tělo a pleť zvenku i zevnitř. Milovala jsem knížky o starověkém Řecku a Římě,                  o léčitelích, bylinkářích, o koupelích a masážích vonnými oleji.  Na gymnáziu jsem si vybrala obor Technická chemie a chtěla jsem jít na farmaceutickou fakultu UK. Lákalo mě pracovat v lékárně a míchat tam mastičky a dělat pilulky.

Mí rodiče však byli toho názoru, že přece se svými výbornými známkami nebudu dělat prodavačku v lékárně a tak jsem nastoupila na Vysokou školu chemicko-technologickou, obor Organická technologie farmak. Tam jsem pracovala při studiu jako pomocná vědecká síla v laboratoři vonných látek a na diplomové práci spolupracovala s firmou Aroma Praha.

Můj zájem o bylinky a přírodní látky mě zavedl na aromaterapeutické semináře a v roce 2013 jsem zasedla opět do školních lavic Institutu aromaterapie, jehož jsem absolventkou. 

V roce 2014 jsem absolvovala také týdenní aromaterapeutickou stáž firmy Oshadhi v Provence a jeden z mých snů vidět na vlastní oči destilaci levandule se tak splnil. 

Jsem členkou Asociace českých aromaterapeutů AČA a mezinárodní asociace IFPA.  

Pro projekt Ženy ženám Alice Kirš jsem vytvořila v roce 2016 magický pěstící olej Zářivá žena a masírovala jsem na jejich živých akcích.

Podílela jsem se i na online projektu Terezy Kramerové Miluji své tělo a Žanety Ariati Kouzelné říše.

0
Spokojených klientů
0
Workshopů
0
Konzultací osobních vůní
0
Aromacesta na Kypr

Budu ráda Vaší průvodkyní na voňavé cestě k vašemu pravému JÁ!