AromaAbeceda

 základní kurz aromaterapie

ONLINE 

Aromaterapie od základů od chemičky a profesionální aromaterapeutky

pro úplné aromazačátečníky i mírně pokročilé

 • Láká vás svět vůní, aromaterapie, ale přijde vám to moc složité a komplikované? Nevíte odkud začít?
 • Koupila jste si už sama pár éterických olejů a doma jste zjistila, že je to syntetika, nedá se to používat a bolí vás z toho hlava ?
 • Jste maminka malých dětí a hledáte pro sebe i svou rodinu přírodní možnosti péče o své psychické a fyzické zdraví?
 • Láká vás mít přehled, co se na trhu nabízí, vědět, jak si éterické oleje vybírat a bezpečně používat pro sebe, své děti, rodiče, těhotné?
 • Jste kosmetička, masérka nebo jinak pracujete s ženami a chcete svou službu a praxi obohatit o vůně a svým klientkám dopřát nové zážitky?
 • Vyrábíte si doma vlastní kosmetiku nebo to plánujete a ráda byste se dozvěděla více, jak používat éterické oleje, jaké zvolit dávkování a na co si dát pozor?
 • Podnikáte v MLM s éterickými oleji a chcete poskytovat svým klientům kvalitní informace a i díky své pověsti experta snadněji získávat lidi do svého týmu?

Úplně vám rozumím, zažila jsem to sama...

Když jsem se asi před 10 lety začala více o aromaterapii zajímat, hlavně ve spojitosti se zdravím mých synů, tak jsem vůbec neměla přehled, co se kde nabízí, jaké firmy jsou na našem trhu, které nabízí kvalitní zboží, jak poznat pančované éterické oleje apod...

Díky svému chemickému vzdělání jsem se uměla rychle zorientovat, věděla jsem, co hledat, na co se ptát. Navštívila jsem mnoho kurzů, aromakonferencí, veletrhů, absolvoval aromastáže i v zahraničí...vystudovala Institut aromaterapie, investovala mnoho peněz.

Ráda budu vaší průvodkyní světem aromaterapie a pomůžu vám ušetřit mnoho času i peněz. Vezmu vás obrazně za ruku a spolu projdeme krok za krokem základy aromaterapie, které jsou více než dostačující pro vaše osobní použití.

 

NA CO  SE  V ONLINE KURZU MŮŽETE TĚŠIT?

 • Co je aromaterapie, s čím vám může pomoci. Kde vznikají éterické oleje, v jakých rostlinách a kde a jak se z nich získávají.
 • Co hledat na obale éterických olejů a jak a podle čeho se orientovat v nabídce
 • Jaké jsou možnosti použití éterické olejů, jaké ředění a dávkování použít pro děti, těhotné ženy, seniory...aromalampy, difuzéry, tělové oleje apod.
 • Kde nakoupit kvalitní éterické, rostlinné oleje a hydroláty oleje - odkazy na eshopy a doporučenou literaturu o aromaterapii
 • Receptury jednoduchých aromasměsí a výrobků, které si sami můžete doma vyrobit
 • Přehled kontraindikací, abyste uměli éterické oleje bezpečně používat
 • Osobní tipy z mé praxe a mnoho dalšího...

KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁZET?

Jmenuji se Petra Torová a jsem profesionální aromaterapeutka, milovnice vůní a přírodní kosmetiky. 

Aromaterapií se hlouběji zabývám posledních 7 let, ale uvědomila jsem si, že celý můj život mě zajímala přírodní péče o tělo a pleť zvenku i zevnitř. Milovala jsem knížky o starověkém Řecku a Římě, o léčitelích, bylinkářích, o koupelích a masážích vonnými oleji.  

Jsem absolventkou Vysoké školy chemicko-technologické, obor Organická technologie farmak. Pracovala při studiu jako pomocná vědecká síla v laboratoři vonných látek a na diplomové práci spolupracovala s firmou Aroma Praha.

Můj zájem o bylinky a přírodní látky jsem dále prohlubovala na aromaterapeutických seminářích a v roce 2013 jsem zasedla opět do školních lavic Institutu aromaterapie, jehož jsem absolventkou. 

Pomocí aromaterapie hýčkám, léčím a harmonizuju nejen sebe a své blízké. Mou vášní je šířit aromaterapii dále a nadchnout pro ni další ženy, protože vnímám její silný léčivý a harmonizační potenciál. Zároveň je pro mě důležité, aby mé klientky měly prověřené a kvalitní informace a uměly aromaterapii používat pro sebe a své rodiny bezpečně.

Otevřela jsi mi nový svět! Díky tvým doporučením jsem hned nakoupila éterické oleje, děti si zamilovaly pomeranč. Moc se mi líbí, jak jdeš k podstatě, kde éterické oleje vznikají, jak se získávají, kde se to destiluje apod. Oceňuji, že díky svému vzdělání a zkušenostem se v tom vyznáš, že se mohu spolehnout na ověřené informace, protože v dnešní době je internet plný všeho možného. Dozvěděla jsem se mnoho nových věcí a budu je zavádět i do své praxe kosmetičky, aby z toho měly benefit i mé klientky.
Magdalena Michlovákosmetička, www.magdamichlova.cz

ONLINE kurz vám v pohodlí domova umožní proniknout do tajemného světa vůní a získat základní přehled co a jak vybrat

a použít pro sebe i svou rodinu .

 

Získáte plno inspirace na  provonění domova,

voňavé hýčkání těla i duše.


Ráda se s Vámi o své zkušenosti z mé více než 7leté aromapraxe podělím!

Začínáme 10.5.2021, každý den jedno téma do pátku 14.5.2021 a v pondělí 17.5. ve 20 h proběhne živé vysílání na vaše dotazy

Cena  1450 Kč / 56€

( v ceně 5 vzorků éterických olejů á 2 ml, vzorek mandlového oleje a inhalační tyčinka v ceně 400 Kč)

Přihlaste se přes tlačítko a dostanete pokyny k platbě. Po zaplacení dostanete pozvání do uzavřené fb skupiny AromaAbeceda.

CO V AROMAKURZU ZÍSKÁTE:

 • jistotu a přehled v tom, které éterické oleje jsou kvalitní, jak to poznat a kde nakoupit
 • jistotu a přehled v tom, jak je bezpečně použít pro děti a celou rodinu
 • jednoduché recepty pro domácí použití a výrobu - tělový olej, koupelová sůl, innhalační tyčinka (video) a další
 • video o tom, jaké éterické oleje používám já a kde je koupit
 • Levandulový tahák - 7 tipů na co použít éterický olej levandule
 • vzorky éterických olejů a obalů pro okamžité použití
 • mé osobní tipy a zkušenosti, které vám zjednodušší život a ušetří peníze - k nezaplacení

OBJEDNÁVKA