AromaAbeceda

 základní kurz aromaterapie

ONLINE 

Aromaterapie od základů od chemičky a profesionální aromaterapeutky

pro úplné aromazačátečníky i mírně pokročilé

 • Láká vás svět vůní, aromaterapie, ale přijde vám to moc složité a komplikované? Nevíte odkud začít?
 • Koupila jste si už sama pár éterických olejů a doma jste zjistila, že je to syntetika, nedá se to používat a bolí vás z toho hlava ?
 • Jste maminka malých dětí a hledáte pro sebe i svou rodinu přírodní možnosti péče o své psychické a fyzické zdraví?
 • Láká vás mít přehled, co se na trhu nabízí, vědět, jak si éterické oleje vybírat a bezpečně používat pro sebe, své děti, rodiče, těhotné?
 • Jste kosmetička, masérka nebo jinak pracujete s ženami a chcete svou službu a praxi obohatit o vůně a svým klientkám dopřát nové zážitky?
 • Vyrábíte si doma vlastní kosmetiku nebo to plánujete a ráda byste se dozvěděla více, jak používat éterické oleje, jaké zvolit dávkování a na co si dát pozor?
 • Podnikáte v MLM s éterickými oleji a chcete poskytovat svým klientům kvalitní informace a i díky své pověsti experta snadněji získávat lidi do svého týmu?

Úplně vám rozumím, zažila jsem to sama...

Když jsem se asi před 10 lety začala více o aromaterapii zajímat, hlavně ve spojitosti se zdravím mých synů, tak jsem vůbec neměla přehled, co se kde nabízí, jaké firmy jsou na našem trhu, které nabízí kvalitní zboží, jak poznat pančované éterické oleje apod...

Díky svému chemickému vzdělání jsem se uměla rychle zorientovat, věděla jsem, co hledat, na co se ptát. Navštívila jsem mnoho kurzů, aromakonferencí, veletrhů, absolvoval aromastáže i v zahraničí...vystudovala Institut aromaterapie, investovala mnoho peněz.

Ráda budu vaší průvodkyní světem aromaterapie a pomůžu vám ušetřit mnoho času i peněz. Vezmu vás obrazně za ruku a spolu projdeme krok za krokem základy aromaterapie, které jsou více než dostačující pro vaše osobní použití.

 

NA CO  SE  V ONLINE KURZU MŮŽETE TĚŠIT?

 • Co je aromaterapie, s čím vám může pomoci. Kde vznikají éterické oleje, v jakých rostlinách a kde a jak se z nich získávají.
 • Co hledat na obale éterických olejů a jak a podle čeho se orientovat v nabídce
 • Jaké jsou možnosti použití éterické olejů, jaké ředění a dávkování použít pro děti, těhotné ženy, seniory...aromalampy, difuzéry, tělové oleje apod.
 • Kde nakoupit kvalitní éterické, rostlinné oleje a hydroláty oleje - odkazy na eshopy a doporučenou literaturu o aromaterapii
 • Receptury jednoduchých aromasměsí a výrobků, které si sami můžete doma vyrobit
 • Přehled kontraindikací, abyste uměli éterické oleje bezpečně používat
 • Osobní tipy z mé praxe a mnoho dalšího...

KDO VÁS BUDE KURZEM PROVÁZET?

Jmenuji se Petra Torová a jsem profesionální aromaterapeutka, milovnice vůní a přírodní kosmetiky. 

Aromaterapií se hlouběji zabývám posledních 7 let, ale uvědomila jsem si, že celý můj život mě zajímala přírodní péče o tělo a pleť zvenku i zevnitř. Milovala jsem knížky o starověkém Řecku a Římě, o léčitelích, bylinkářích, o koupelích a masážích vonnými oleji.  

Jsem absolventkou Vysoké školy chemicko-technologické, obor Organická technologie farmak. Pracovala při studiu jako pomocná vědecká síla v laboratoři vonných látek a na diplomové práci spolupracovala s firmou Aroma Praha.

Můj zájem o bylinky a přírodní látky jsem dále prohlubovala na aromaterapeutických seminářích a v roce 2013 jsem zasedla opět do školních lavic Institutu aromaterapie, jehož jsem absolventkou. 

Pomocí aromaterapie hýčkám, léčím a harmonizuju nejen sebe a své blízké. Mou vášní je šířit aromaterapii dále a nadchnout pro ni další ženy, protože vnímám její silný léčivý a harmonizační potenciál. Zároveň je pro mě důležité, aby mé klientky měly prověřené a kvalitní informace a uměly aromaterapii používat pro sebe a své rodiny bezpečně.

CO O KURZU ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE: 

Otevřela jsi mi nový svět! Díky tvým doporučením jsem hned nakoupila éterické oleje, děti si zamilovaly pomeranč. Moc se mi líbí, jak jdeš k podstatě, kde éterické oleje vznikají, jak se získávají, kde se to destiluje apod. Oceňuji, že díky svému vzdělání a zkušenostem se v tom vyznáš, že se mohu spolehnout na ověřené informace, protože v dnešní době je internet plný všeho možného. Dozvěděla jsem se mnoho nových věcí a budu je zavádět i do své praxe kosmetičky, aby z toho měly benefit i mé klientky.
Magdalena Michlovákosmetička, www.magdamichlova.cz
Kurz byl byl velmi logicky a systematicky sestavený. Myslím, že svoje si našel úplný laik i člověk, který už má určité zkušenosti. Informace postupně zapadaly jako puzzle. Velmi mi vyhovovalo časování, každý den jsem si našla chvíli si nový kurz v klidu poslechnout, i když jsem měla zrovna pracovně náročný týden. Na závěr byla skvělá reakce na dotazy, které se v průběhu kurzy vyskytly.
Martina Kimlová, Kladno
Dobrý den, Peťo, jsem moc ráda, že jsem se kurzu zúčastnila. Jelikož se v aromaterapii vůbec neorientuji, tak pro mě v něm bylo plno nových a zajímavých inspirací. Do kurzu jsem se přihlásila, protože vyrábím mýdla a kosmetiku a zajímá mě, jak vnést relaxační zážitek i do ní. Proto děkuji hlavně za tipy na rozšiřující literaturu. Na internetu se sice dá najít spousta informací, ale dost z nich si protiřečí nebo jsou jenom polovičaté.
Jana Vávrová, České Budějovice

ONLINE kurz vám v pohodlí domova umožní proniknout do tajemného světa vůní a získat základní přehled co a jak vybrat

a použít pro sebe i svou rodinu .

 

Získáte plno inspirace na  provonění domova,

voňavé hýčkání těla i duše.


Ráda se s Vámi o své zkušenosti z mé více než 7leté aromapraxe podělím!

2 450 Kč / 98 €

↓↓↓↓↓↓↓↓
V ceně 5 vzorků éterických olejů á 2 ml a inhalační tyčinka
v ceně 400 Kč.

Přihlaste se přes tlačítko a dostanete pokyny k platbě. Po zaplacení vám pošlu přístupy do členské sekce a k veškerému obsahu kurzu.

CO V AROMAKURZU ZÍSKÁTE:

 • jistotu a přehled v tom, které éterické oleje jsou kvalitní, jak to poznat a kde nakoupit
 • jistotu a přehled v tom, jak je bezpečně použít pro děti a celou rodinu
 • jednoduché recepty pro domácí použití a výrobu - tělový olej, koupelová sůl, innhalační tyčinka (video) a další
 • video o tom, jaké éterické oleje používám já a kde je koupit
 • Levandulový tahák - 7 tipů na co použít éterický olej levandule
 • vzorky éterických olejů a obalů pro okamžité použití
 • mé osobní tipy a zkušenosti, které vám zjednodušší život a ušetří peníze - k nezaplacení

CO JEŠTĚ O KURZU ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE: 

Od malička miluji vůni květin, díky AromaAbecedě mám možnost se květinám přiblížit a vůni rostlin, koření a bylin být nasycená celá. Kurz byl úžasný, přišel mi vhod v pravý čas a s pravým člověkem. Vždy jsem měla k olejíčkům určitý respekt, dozvěděla jsem se jak je důležitá bezpečnost zacházení s nimi. Dostala jsem veškeré informace, které jsem potřebovala.
Eva Redlichová,Kladno
Do Petry kurzu jsem se přihlásila díky kamarádce, která kurz Aroma Abeceda objevila a poslala mi link. Měla jsem jen pár minut na prostudování obsahu. I těch pár minut stačilo, abych zjistila, že to je přesně to, co potřebuji, abych mohla těch pár aroma olejíčků, které mám doma, používat v prospěch nás všech a ne jen jako nějaká "voňadýlka".

Petra podala vše krásně jednoduše a prakticky, že přes mou unavenou hlavu z práce, jsem si byla schopna hodně zapamatovat. Žádné zbytečné informace pro "začátečníka", ale zároveň přesně tolik informací, abych si uvědomila, že chci vědět víc a že mě to moc zajímá a baví. Rozhodně doporučuji všem, kdo si pohrávají s aromalampami a nevědí kudy kam. Jen doufám, že se brzy objeví další stupeň, kde se dozvíme ještě vice... 🙂 Děkuji Peťo, otevřela jsi mi úplně nový, krásně voňavý a "lahodný" svět!
Zuzana Hron, Kanada
Účastnila jsem se prvního běhu kurzu AromaAbeceda. Kurz byl moc fajn, dostaly jsme recepty, návody, doporučenou literaturu, doporučené značky kvalitních eterických olejů. Zároveň Petra zodpověděla naše dotazy, kde hned nevěděla, tak dohledala a poslala odkazy, to se mi moc líbilo. Také to, že součástí byl balíček se vzorky eo, ze kterých byly některé recepty, velmi oceňuji. Celkově mohu kurz jen a jen doporučit. Mě velmi vyhovuje Petry pečlivý přístup.
Renáta Zirmová, Vrchlabí

OBJEDNÁVKA

Možnost platby bankovním převodem