OSOBNÍ  VŮNĚ  PRO  ROK  2022

Prožitkový workshop aromaterapie pro ženy s tvořením osobní vůně

Přijďte si ujasnit svá přání a záměry pro rok 2022!


 • Co si přejete prožít v tomto roce?
 • Jaké jsou vaše přání a sny v oblasti vztahů, práce, bydlení, cestování?
 • Láká vás možnost si vyrobit svou jedinečnou přírodní vůni na míru?
 • Vůni, která bude vyjadřovat vaši osobnost a bude jen VAŠE?
 • Vůni, která vás bude provázet, jemně harmonizovat vaši ženskou energii a pozitivně ovlivní vaše sebevědomí, emocionální odolnost, partnerství a sexualitu?
 • Chcete si dopřát čas jen sama pro sebe, odpočinout si a strávit příjemný čas v ženském kruhu?

Pak je tento workshop právě pro Vás!

 • Naladíte se na své potřeby a přání pomocí pohybu, doteku a vůní.
 • Ponoříme se do poznávání vůní - 100% éterických olejů
 • Probereme vonné profily vzácných éterických olejů - růže, jasmínu, santalu, ylang - ylangu, neroli.
 • Nos a podvědomí nás neomylně zavedou právě k těm vůním, které nás nejlépe podpoří. K výběru vůní použijeme i karty Vůně v obrazech.
 • Pro svou jedinečnou osobní vůni si vytvoříte: základ - kořeny, aby naše přání byla řádně ukotvena, tělo - střední část pro otevření srdce a radost v životě, hlavu - jemnou těkavější část pro lehkost a hravost
Nádherný kurz pod velmi jemným a příjemným vedením Péti!! ❤️❤️❤️❤️ Provedla nás základními principy spojení éterických olejů, pomocí vysloveného přání a záměru na tento rok, jemné vizualizace, hudby a svíček, pomocí sdílení každá z účastnic za krátkou dobu si vytvořila svojí vlastní vůní, která odpovídala potřebám, přáním a touhám každé z nás.💐🥀🌺🌼 Velice doporučuji, nejen odnesete nové poznatky, ale také si odpočinete a budete mít možnost se věnovat plně sobě a vlastním pocitům. 🥳🥳 Krásný útěk od reality a jemný návrat do ní! 🥰
Anastasia KrasilnikovaSavon de Lisoleil, www.savondelisoleil.com
"Kurz "Osobní vůně pro rok 2019" byl pro mne příjemným voňavým odreagováním v jinak hektickém životním tempu. Stejného kurzu jsem se u Péti Torové zúčastnila už v roce 2018 a protože se mi velmi líbil její způsob vedení přednášky o bylinkách i atmosféra, kterou dokázala při vyprávění a tvoření vykouzlit, přilásila jsem se znovu. Byla jsem velmi příjemně překvapená inovací a změnami, které si pro nás Péťa připravila. Naladění na záměr, pro který každá svou vůni tvořila, řízená meditace, ženský kruh a sdílení dodalo celé akci mnohem hlubší rozměr. Ze svojí vůně jsem nadšená :-). Díky Péťo.
Dáša VeseláMasáže Medita, Kladno
Jsem zmlsaná jak semináři, tak vůněmi...a byla jsem velmi spokojená! Máš moc hezké i to přivítání a čajíčky a pak i rozloučení s voňavým dárkem. Je super, že na začátku ladíš lidi tím propojením zemské a vesmírné energie. A co mne překvapilo, že jsem při té vizualizaci v mezích svých možností právě cítila velmi silnou energii, což se mi úplně nestává, když jdu někam poprvé a ne do vyladěné známé skupiny. Vůně nádherné a i ta komorní skupinka byla prima. A velmi oceňuji, když jsi hlavou v oblacích, ale zároveň máš nohy pevně na pevné zemi znalostí z VŠCHT. Po stránce účinku vůní jsem velmi překvapena, jak se nakopla moje zdeptaná nervová soustava - jak se ještě hrabu z rodinných událostí, tak vegetativní nervstvo žilo svým vlastním životem a vůně měly velmi posilující účinek. Příval energie přežil i pracovní dny včetně cesty autem do Slavkova a je mi nějak líp i co se týče nohou, protože mám problémy s otoky a žílami. Takže děkuji, dost dobré! A docela bych měla zájem se zastavit, až bude čas na novou vůni. Už individuálně - ozvu se.
Klientka chtěla zůstat v anonymitě
Na kurz Osobní vůně jsem se přihlásila s představou příjemně stráveného odpoledne. Výsledek ale překonal má očekávání. Moc příjemná kreativní atmosféra, spousta zajímavých informací a výsledná vůně? Naprosto dokonalá. Alespoň pro mě. Patlala jsem si ji na sebe prakticky nonstop. Záměrem mé vůně bylo zatnout zuby a naučit se na těžkou zkoušku ve škole a zároveň se začít poohlízet po nové praci. Každý den před ranní jógou, kdy jsem si pravidelně vůni aplikovala, jsem se nad svým záměrem zamýšlela. Poté co jsem odcházela ze školy po úspěšném absolvování zkoušky, zazvonil mi telefon a byla mi nabídnuta spolupráce na velmi zajímavém zahraničním projektu.. vždy jsem si něco takového chtěla zkusit. No a den na to mi při vydávání sluchátek z kabelky vůně vypadla a flakonek se roztříštil. Moc mě to mrzelo, ale na druhou stranu jsem se musela pousmát. Vůně odvedla svou práci. Nebo jsem ji odvedla já a vůně byla jen úžasným společníkem a zhmotněním mých cílů, které jsem si mohla stále připomínat. Ať už to je jakkoli, už se mi v hlavě rodí, jak bude vypadat vůně další. A určitě se opět při její přípravě svěřím do Petřiných šikovných rukou, aby byla opět tak úžasně vyladěná! Petro, děkuji, kudy chodím, tam doporučuji. 😊
Markéta Jakoubková, www.weetr.cz

Vyrobíte si svou jedinečnou osobní vůni - 10 ml olejový parfém v roll onu

Workshop je z důvodu individuální práce omezen na max 5 účastnic!

Neděle 16.1.2022 od 15:00 do 19:30 
Harmonizační studio Osm, Srbská 2, Praha 6 

Cena do 15.12.2021:  1888 Kč

Na workshop je možno vystavit dárkový poukaz. 

         V případě zrušení akce ze strany organizátorů, vládních opatření                                              a  jakékoli vyšší moci 🙂 bude vrácena celá částka.


                  Neváhejte a přihlaste se ještě dnes!

OBJEDNÁVKA